Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Alberta Uzņēmumu grupa palīdz uzņēmumiem augt un attīstīties

Laiki mainās, un mēs maināmies tiem līdzi!

Tempora mutantur, nos et mutamur in illis* — mārketings joprojām ir viens no galvenajiem uzņēmumu attīstības un izaugsmes virzītājspēkiem. Mūsdienās ikvienam uzņēmumam ir svarīgi gūt dinamisku virzību tirgū, veicināt atpazīstamību un nostabilizēties attiecīgajā jomā, un, lai to panāktu, nāk talkā mārketings, kas palīdz veiksmīgi veidot dialogu ar savu patērētāju. Mārketings sniedz labāku izpratni par potenciālajām izdevībām tirgū, bet tas savukārt palīdz attīstīt kompānijas spējas. Nenoliegsim, ka maksimāls klientu pieplūdums un tirdzniecības noiets, ir tas, uz ko tiecas visi uzņēmumi. Pirmais solis ceļā uz izaugsmi ir pareiza mārketinga stratēģija un komunikācijas instrumentu izvēle un šajā jautājumā vislabāk var palīdzēt mārketinga aģentūras.

Ja skatāmies pašreizējo mārketinga pakalpojumu tirgu Latvijā, tad tas ir pietiekami plašs un nereti klienti uzticas tieši zīmolam un vērtē aģentūras pēc to reputācijas. Diemžēl problēma ir tajā, ka lielākā daļa uzņēmumu joprojām izmanto tradicionālo mārketingu un bieži vien baidās riskēt un realizēt jauna tipa inovatīvas komunikācijas kampaņas, tādējādi uz attīstību soļojot daudz piesardzīgāk. Ir dzirdēts par daudzām mārketinga aģentūrām, bet kā nemainīga vērtība joprojām ir Alberta Uzņēmumu grupa, kas ne vienmēr būs gatava nostāties priekšplānā un atgādināt par sevi, tā sakot — strādā bez lieka trokšņa, bet stabili un rezultatīvi.

Alberta Uzņēmumu grupa veiksmīgi darbojas jau ilgus gadus un šodien attīstījusies kā dinamisks un daudzfunkcionāls uzņēmums, kuram esošo klientu vēlmes un nepieciešamības ir prioritāšu saraksta pirmajā vietā. Sniedzot mārketinga un reklāmas pakalpojumus, uzņēmums izmanto individuālu pieeju katram klientam, rēķinoties ar to patērētāju vajadzībām un vadības ilgtermiņa mērķiem. Uz jautājumu, kāda ir Alberta Uzņēmumu grupas īpašā pieeja, atbildi palīdz rast tās vadītājs Alberts Jodis.

“Nodrošināt pilnu mārketinga komunikācijas servisu ir vienīgais pareizais veids, kā aģentūrai virzīties pretī panākumiem un stabilai vietai tirgū. Tas nozīmē, ka mārketings ir jāapvieno gan ar reklāmu, gan sabiedriskajām attiecībām un šis komunikācijas sinerģijas virziens visbiežāk ir arī visveiksmīgākais. Taču vispirms ir jāiepazīst konkrēta klienta darbība, to mērķi un vērtības, kā arī produkta vai pakalpojuma vieta tirgū. Alberta Uzņēmumu grupa nekad nepielietos tā saucamo konveijera principu, mēs nebaidāmies iepazīt klientus un to produktus dziļi un pamatīgi, jo tas ir pats svarīgākais, lai konkrētais uzņēmums gūtu panākumus. Pārzinot klientu vēlmes un vajadzības, iespējams piedāvāt tiem unikālus risinājumus un palīdzēt attīstīt to biznesu,” norāda A. Jodis.

Viņš uzsver, ka ir svarīgi, lai aģentūra būtu pārņemta ar savu nozari, mīlētu un cienītu to, tāpat kā spētu veidot konstruktīvas attiecības un dialogu ar pasūtītāju — tieši šāda veida savstarpēja ieinteresētība sadarbības rezultātā bieži vien nodrošina pasūtītājam konkurētspējīgus risinājumus. “Dažkārt aģentūras piedāvā tikai mārketinga pakalpojumus vai nodrošina tikai digitālo un PR servisu, taču mēs dodam priekšroku skatīties uz visu kopsakarībās, pie tam ilgtermiņā. Kur mūsu klients vēlas nonākt pēc desmit gadiem? Kā viņš redz savu produktu klāstu? Kas ir viņu patērētāji un ko viņi no produkta sagaida? Alberta Uzņēmumu grupa strādā ar pieeju — palīdzēt attīstīt klienta uzņēmumu, tas nozīmē, ka tiek sniegtas pat reālas stratēģiskās biznesa vadības konsultācijas,” uzsver A. Jodis.

“Mēs nepiedalāmies konkursos par tiesībām veidot kampaņas, pat necenšamies pierādīt, kas esam — darbojamies krietni atšķirīgi no citām aģentūrām un pat ļoti bieži savus klientus izvēlamies paši,” stāsta mārketinga eksperts.

Jā, Alberta Uzņēmumu grupa piedāvā radošus, inovatīvus un uzmanību piesaistošus risinājumus, ne tikai mārketinga, bet arī reklāmas un sabiedrisko attiecību jomā, kā arī līdzdarbojas produktu virzīšanā tirgū, strādā pie zīmolu pozicionēšanas un nikni cīnās ar savu klientu konkurentiem. Taču tā noteikti nav aģentūra, kas derēs katram uzņēmumam, bet tikai tādam, kas novērtē mārketinga spēku un iespējas.

*Laiki mainās, un mēs maināmies tiem līdzi. (lat.)