Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Kādas tendences jāņem vērā TV reklāmas tirgotājiem?

Strauji pieaugot straumēšanas kanālu skaitam, TV auditorija sadrumstalojas. Tikmēr lejupslīdes dēļ zīmoliem ir svarīgāk nekā jebkad agrāk saprast skatīšanās paradumus, lai maksimāli palielinātu savu tēriņu efektivitāti.

Televīzijai ir spēcīga zīmola atpazīstamības un pārdošanas apjoma palielināšanas vēsture, taču zīmolu spēja atrast savu auditoriju šajā sadrumstalotajā tirgū joprojām ir ļoti reāls izaicinājums. Tā kā 2023. gads ievadīs turpmāku ekonomisko nenoteiktību un dzīves dārdzības krīzes turpināšanos, arī īstermiņa darbības rādītāji kļūst arvien nozīmīgāki.

Šeit ir populārākās TV reklāmas tendences 2023. gadā, kas zīmoliem ir jāzina, lai šogad vislabāk izmantotu savus mārketinga budžetus:

Skatīšanās sadrumstalotība turpināsies

TV auditorija laika gaitā ir kļuvusi arvien sadrumstalotāka, un ierīču un platformu izplatība vidusmēra mājsaimniecībā ir apgrūtinājusi zīmolu darbību. Reklāmdevējiem būs jāturpina pielāgoties sadrumstalotības problēmai 2023. gadā, kad tirgū ienāks jauni ar reklāmām atbalstīti straumēšanas pakalpojumi.

Adrešu TV palīdz zīmoliem sasniegt skatītājus neatkarīgi no viņu atrašanās vietas un precīzāk atlasīt mērķauditoriju, izmantojot vienu piekļuves punktu kampaņu plānošanai, pirkšanai un pārskatu sniegšanai. Kampaņas skats no putna lidojuma ir arī galvenais, lai maksimāli palielinātu sasniedzamību visā piedāvājuma klāstā un novērtētu kopējo efektivitāti.

Izklaides platformas turpinās savu augšupeju

Tādas platformas kā Amazon, Netflix, Disney un Apple turpinās palielināt savu globālo dominējošo stāvokli TV, kino un arī spēļu jomā. Piemēram, “Netflix” ne tikai izlaiž savu jauno, ar reklāmām finansēto abonēšanas līmeni, bet arī piedāvā spēles. Televīzijas šovu panākumi, kuru pamatā ir spēļu nosaukumi, piemēram, The Witcher un League of Legends iedvesmotais Arcane, parāda, ka šāda veida starpizklaides formāti ir lieliski piemēroti lojālas auditorijas piesaistīšanai.

Ir skaidrs, ka patērētāji paplašina savu TV definīciju, iekļaujot jaunas platformas un formātus. Reklāmdevējiem ir jāreaģē uz to, ieguldot dažādu veidu augstākās kvalitātes video satura reklamēšanā, lai nodrošinātu, ka viņi sasniedz atbilstību un iesaisti šajās jaunajās vietās.

Daudzkanālu mārketinga stratēģiju nozīme pieaugs

TV joprojām ir visuzticamākais medijs, un ir pierādījies, ka tas spēj samazināt digitālo troksni. 2023. gadā mēs redzēsim, ka daudzkanālu mārketinga stratēģiju nozīme pieaugs. Reklāmdevēji arvien vairāk vēlēsies tuvināt visus adresējamos plašsaziņas līdzekļus, lai radītu konsekventu un ietekmīgu zīmola pieredzi un uzlabotu kampaņas efektivitāti. Šī adresējamā domāšana arī būtiski un neatgriezeniski mainīs veidu, kā visi zīmoli plāno kampaņas.

Sagaidiet jaunus mērķauditorijas atlases protokolus

Pāreja no sīkfailiem, ierīču ID un IP adresēm uz jauniem mērķauditorijas atlases veidiem turpināsies arī 2023. gadā, ko veicinās stingrāka konfidencialitātes kontrole un regulējums. Parādīsies jaunas mērķauditorijas atlases metodes, un tirdzniecības dati arvien vairāk tiks izmantoti mārketinga informācijai, kampaņas mērķauditorijas atlasei un kā līdzeklis slēgta cikla mērījumiem televīzijā.

Dati, kas balstīti uz dzīvesveidu, darījumiem un ģeogrāfisko atrašanās vietu, var palīdzēt reklāmdevējiem panākt līdzsvaru starp mērogu un precizitāti, un tos var konsekventi aktivizēt daudzkanālu risinājumos, sniedzot adresējamam TV iespēju demonstrēt savu ietekmi uz veiktspēju tieši salīdzinājumā ar citiem digitālo mediju kanāliem.

Reklāmdevēji meklēs īstermiņa ieguvumus

Iespējamā ekonomiskās lejupslīdes turpinājums 2023. gadā liks reklāmdevējiem meklēt īstermiņa ieguvumus, reklamējoties televīzijā. Viņiem būs nepieciešams, lai viņu kampaņas tiktu ātri piegādātas, jo mārketinga speciālisti izjūt lielāku spiedienu demonstrēt atdevi.

Reklāmdevēji reaģēs uz šo tendenci, izmantojot vairākus datu avotus, lai uzlabotu savus vērtīgākos auditorijas segmentus un samazinātu multivides izšķērdēšanu. Jaunās ekonomikas zīmoli paātrinās investīcijas televīzijā, lai iegūtu tirgus daļu.