Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Par “Twitter” lietošanu nāksies maksāt

Sociālais tīkls “Twitter” turpmāk būs par maksu. Par to pavēstījis sociālā tīkla jaunais vadītājs Īlons Masks, norādot, ka platforma iekasēs astoņus ASV dolārus mēnesī par lietotāju kontu verifikāciju.

Sociālais tīkls jau piedāvā maksas funkciju abonementu, taču jaunais īpašnieks Masks vēlas uzsākt dārgāku un plašāk pieņemtu pakalpojumu, lai palielinātu platformas ienākumus. Pēc viņa teiktā, jaunā nodeva atrisinās “Twitter” problēmas ar viltus kontiem un troļļiem, kā arī radīs jaunu ienākumu avotu šim uzņēmumam.

“Pašreizējā kungu un zemnieku sistēma ar tiem, kam ir zilais ķeksītis, un tiem, kuriem nav, ir muļķības,” sacīja Telsa boss un Space X dibinātājs.

Pašlaik šādu autentiskumu var pieprasīt tikai noteikti profili, tostarp valdības, uzņēmumi, plašsaziņas līdzekļi un politiskās, kultūras vai sporta personības.

“Varu tautai! “Blue” par astoņiem dolāriem mēnesī,” tvītoja Masks.

Abonenti turpmāk saņems “Twitter” zilo atzīmi, kas liecina par verificētu autentisku kontu. Abonentiem būs arī citas priekšrocības: viņu tvīti būs prioritāri, viņi varēs ievietot garākus video un audio ziņas, kā arī tiks rādīts “uz pusi mazāk reklāmu”.

Šis pakalpojums ietvers arī paplašinātas video iespējas un mazāk reklāmu.

Kā zināms, nesen Masks pabeidza “Twitter” iegādi par 44 miljardiem dolāru.