Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

“Twitter” sāk darbinieku atlaišanu – štatu samazināšana varētu skart pusi no darbiniekiem

Turpinoties reformām, mikroblogošanas vietne “Twitter” sākusi savu darbinieku atlaišanu.

Ārvalstu mediju rīcībā nonākusi uzņēmuma e-pasta vēstule, kas piektdien nosūtīta darbiniekiem. Paredzams, ka atlaišana varētu skart aptuveni pusi no 7500 “Twitter” darbiniekiem.

Vairāki no tiem jau ceturtdien saņēma ziņu šodien darbā neierasties.

“Pūloties nostādīt uzņēmumu uz veselīga ceļa, mēs iziesim cauri grūtajam procesam, samazinot mūsu globālo darbaspēku. Mēs atzīstam, ka tas skars vairākas personas, kas devušas vērtīgu ieguldījumu “Twitter”, bet šī rīcība, diemžēl, ir nepieciešama, lai nodrošinātu uzņēmuma panākumus,” pausts izplatītajā paziņojumā.

Kā zināms, ASV miljardieris Īlons Masks, pārņemot “Twitter” savā kontrolē, paziņojis par vairākām reformām, tai skaitā paziņojot, ka “Twitter” turpmāk būs par maksu. Proti, platforma iekasēs astoņus ASV dolārus mēnesī par lietotāju kontu verifikāciju.

Sociālais tīkls jau piedāvā maksas funkciju abonementu, taču jaunais īpašnieks Masks vēlas uzsākt dārgāku un plašāk pieņemtu pakalpojumu, lai palielinātu platformas ienākumus. Pēc viņa teiktā, jaunā nodeva atrisinās “Twitter” problēmas ar viltus kontiem un troļļiem, kā arī radīs jaunu ienākumu avotu šim uzņēmumam.