Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Paredzams, ka līdz 2024. gadam “Twitter 2.0” lietos 1 miljards cilvēku mēnesī

Sociālā tīkla “Twitter” īpašnieks Īlons Masks sniedzis plašāku ieskatu saviem attīstības plāniem “Twitter”, paredzot, ka uzņēmums pēc 65% darbinieku atlaišanas sāks vairāk piesaistīt attīstības un inženieru talantu, kas palīdzētu realizēt Maska grandiozo ieceri par jauno “Twitter” versiju – “Twitter 2.0”.

Masks prognozē, ka “Twitter 2.0” līdz 2024. gadam mēnesī pārsniegs 1 miljardu lietotāju. Jaunā “Twitter” versija ietvers arī daudz tādu funkciju kā video čati, balss zvani, pilnībā šifrētas tiešās ziņas.

Kā zināms, ASV miljardieris Īlons Masks, pārņemot “Twitter” savā kontrolē, paziņojis par vairākām reformām, tai skaitā paziņojot, ka “Twitter” turpmāk būs par maksu. Proti, platforma iekasēs astoņus ASV dolārus mēnesī par lietotāju kontu verifikāciju.

Sociālais tīkls jau piedāvā maksas funkciju abonementu, taču jaunais īpašnieks Masks vēlas uzsākt dārgāku un plašāk pieņemtu pakalpojumu, lai palielinātu platformas ienākumus. Pēc viņa teiktā, jaunā nodeva atrisinās “Twitter” problēmas ar viltus kontiem un troļļiem, kā arī radīs jaunu ienākumu avotu šim uzņēmumam.

Nesenais uzņēmuma iekšējais ziņojums gan liecina, ka “Twitter” kopš Maska nākšanas pie varas zaudē aktīvākos lietotājus.