Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Uzņēmumi novērtē mārketinga stratēģiju, kas atbilst to vajadzībām un iespējām

Bez veiksmīgas mārketinga stratēģijas neviens uzņēmums nevar pastāvēt sekmīgi ilgtermiņā!

Mārketings ir ikviena uzņēmuma neatņemama sastāvdaļa un dzinējspēks. Galvenais mārketinga mērķis ir radīt ieguvumu pircējam, taču pieaugot konkurencei, neapšaubāmi, ka radīt efektīvu mārketinga stratēģiju kļūst arvien sarežģītāk. Tieši tāpēc daudzi risinājumu meklē pie Alberta Uzņēmumu grupas, kas saviem klientiem izstrādā mārketinga stratēģiju, uzņēmumu aplūkojot kā vienotu organismu un mārketingu kā daļu no šī veseluma. Līdz ar to uzņēmuma plānošanas efektivitāte palielinās un tiek sasniegti izvirzītie mērķi.

Pilna servisa mārketinga, reklāmas un sabiedrisko attiecību aģentūra Alberta Uzņēmumu grupa ir radoša, drosmīga, pieredzējusi, profesionāla un zināšanām bagāta komanda, kas strādā ar entuziasmu un palīdz saviem klientiem sasniegt labākos rezultātus.

Alberta Uzņēmumu grupa apvieno sevī tradicionālos un inovatīvos mārketinga instrumentus, ietverot interneta mārketingu, sociālos medijus, tiešsaistes un mobilo reklāmu, meklētājprogrammas optimizāciju (SEO), zīmolu izstrādāšanu, sabiedriskās attiecības utt.

Tā vadītājs Alberts Jodis ir daudzpusīgs mārketinga un komunikācijas speciālists, kas orientējās tādās jomās kā biznesa vadība, inovācijas, mārketings, reklāma, sabiedriskās attiecības u.c. Viņš ir viens no pirmajiem šīs nozares attīstītājiem Latvijā.

Runājot par mārketinga stratēģijas nepieciešamību, A. Jodis norāda, ka bez veiksmīgas mārketinga stratēģijas neviens uzņēmums nevar pastāvēt sekmīgi ilgtermiņā un agri vai vēlu rodas problēmas.

“Viens no būtiskākajiem biznesa elementiem ir un paliek mārketings. Ja produkcija nesasniedz savu patērētāju, tad viss pārējais jau vairs nav svarīgi. Līdz ar to viens no svarīgākiem mārketinga plāna uzdevumiem ir radīt produkcijas priekšrocības, kuras pamanītu arī jūsu mērķauditorija,” uzsver A. Jodis.

Lai uzzinātu vairāk par sadarbības iespējām ar Alberta Uzņēmumu grupu, aizpildiet saziņas kontaktformu: http://pieteikums.lv/alberts