Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Veiksmīga SEO pamatā ir kvalitatīva atslēgvārdu atlase

Svarīgākais ir izvēlēties atslēgvārdus ar vislielāko potenciālu!

Tieši atslēgvārdi ir SEO jeb Search Engine Optimization (informācijas optimizēšana atbilstoši meklēšanas sistēmu prasībām) pamatā. Alberta Uzņēmumu grupas vadītājs Alberts Jodis uzsver – veiksmīgas SEO stratēģija pamatā ir atslēgvārdu rūpīga izpēte.

Vispirms – kā strādā SEO? SEO pamatā ir mārketinga forma, kas sevī ietver mājas lapas izveidi un tās satura maksimālu piemērošanu meklēšanas sistēmu un meklētāju prasībām internetā izmantojot noteiktus atslēgvārdus. To galvenais mērķis ir palielināt datu plūsmas daudzumu un kvalitāti uz jūsu vietni, izmantojot dabiskos meklētājprogrammu rezultātus. Parasti, jo augstāka ir vietnes pozīcija meklēšanas rezultātos, jo vairāk ieinteresēto apmeklētāju uz to dodas no meklētājprogrammām. Galvenokārt SEO ir tas, kas palīdz jūsu mājas lapai nonākt Google un citu meklētājsistēmu pirmajās lapās.

Arī Alberta Uzņēmumu grupa piedāvā paaugstināt mājas lapas reitingu meklētāju rezultātos, palīdzot sasniegt to dabisko rezultātu reitingā.

Kā norāda Alberta Uzņēmumu grupas vadītājs Alberts Jodis, pats galvenais SEO pamats ir atslēgvārdi jeb frāzes, kas tiek meklētas Google un citās meklētājsistēmās. Tie var būt gan īsie, gan garie, gan vidējā garuma atslēgvārdi, bet svarīgākais ir izvēlēties atslēgvārdus ar vislielāko potenciālu.

Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā veikt atslēgvārdu izpēti ir izmantot internetā pieejamos bezmaksas instrumentus. Piemēram, Google KeyWord Planner vai Mangools. Tur jūs varat izveidot sarakstu ar populārākajiem atslēgvārdiem, kurus sarindot pēc to popularitātes. Tā jūs nonāksiet pie atslēgvārdiem, ko iespējams izmantot tālākā SEO stratēģijā.

Ja tomēr dažādu programmu izmantošana šim uzdevumam, šķiet, par sarežģītu, tad vienmēr varat griezties pie SEO speciālistiem, kas palīdzēs jūsu mājas lapai veiksmīgi pacelties Google meklētāja rezultātos.

Pateicoties Alberta Uzņēmumu grupas programmētāju komandai, kura spēkos ir izprast, kā meklētājs meklēs nepieciešamo informāciju un psiholoģiskās īpatnības darbā ar internetu, tagad SEO optimizācija ir viegli izpildāms uzdevums.

Alberta Uzņēmumu grupa piedāvā izvietot informāciju interneta portālos ar augstu Google PageRank, kā rezultātā jums nepieciešamā informācija Google meklētāja dabiskajos rezultātos parādās pēc salīdzinoši neilga laika un ir tur tik ilgi, cik jums nepieciešams.

Plašāka informācija par SEO un pieteikuma forma: http://pieteikums.lv/seo