Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Alberts Jodis: Efektīvas reklāmas uzdevums ir radīt emocijas

Kā izveidot veiksmīgu reklāmu?

“Tikai efektīva reklāma var piesaistīt mērķauditorijas uzmanību, nodrošinot, ka par reklāmu tiks runāts,” norāda Alberta Uzņēmumu grupas vadītājs Alberts Jodis, turpinot, ka reklāmai jābūt dzīvai un uzrunājošai, jo katras reklāmas uzdevums ir piesaistīt uzmanību, iedvesmot un radīt emocijas.

Mūsdienās tieši reklāma tiek uzskatīta par visefektīvāko mārketinga veidu. Veiksmīga reklāma spēj piesaistīt daudzu potenciālo klientu uzmanību, tostarp palielināt pakalpojuma pieprasījumu, veicināt uzņēmuma atpazīstamību un tēla veidošanu.

Alberta Uzņēmumu grupa saviem klientiem izstrādā reklāmas un komunikāciju stratēģiju atbilstoši klientu vēlmēm un iespējām, strādājot jau ar atlasītu mērķgrupu un radošu pieeju reklāmas ziņojumu izstrādei un mediju atlasei.

Alberta Uzņēmumu grupas vadītājs Alberts Jodis uzsver – reklāmas mērķim ir jābūt skaidri definētam un tā jau ir daļa no panākumiem. “Vienlaikus ļoti svarīgi, lai reklāmas ziņojums būtu viegli uztverams un nolasāms,” piebilst A. Jodis.

”Nenoliedzami, ka cilvēkus uzrunā reklāmas, kuras rada patīkamas izjūtas, taču tikpat neapstrīdams ir fakts, ka arī, piemēram, provokatīva reklāma var izraisīt lielu interesi. Netradicionāls un šokējošs vizuālais tēls ir lielisks veids, kā piesaistīt cilvēku uzmanību un noteikti, ka visi par šo reklāmu runās. Vienlaikus provokācijai nav jēgas, ja tai nebūs mērķa un nebūs skaidra, kas ir šīs reklāmas mērķauditorija – tad jūs saņemsiet tikai skaļu blīkšķi bez tālāka rezultāta,” norāda A. Jodis.

Viņš skaidro, ka, izstrādājot reklāmas stratēģiju, jāpieņem stratēģiski lēmumi par reklāmas izgatavošanu, mediju izvēli, kā arī jāveic mārketinga elementu savstarpēja koordinācija ar tiem atvēlētiem naudas līdzekļiem. Lai mārketinga un reklāmas komunikāciju stratēģija sniegtu nepieciešamo atdevi ilgstošā laika periodā, reklāmas darbībām jāpapildina vienai otru un jābūt savstarpējā saskaņā.

Plašākai informācijai un sadarbības iespējām ar Alberta Uzņēmumu grupu aizpildiet pieteikuma formu http://pieteikums.lv/alberts