Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Arvien pieprasītāki kļūst mārketinga vadības ārpakalpojumi

Ārpakalpojumi – daudz efektīvāki un finansiāli izdevīgāki!

Bez tirgzinības mūsdienu biznesā nenotiek nekas – mārketings ir kļuvis par akūtu nepieciešamību katrā uzņēmumā. Lai arī varētu domāt, ka katrā uzņēmumā kā neatņemama sastāvdaļa ir mārketinga speciālists, patiesībā šodien daudz pieprasītāki ir kļuvuši tieši mārketinga vadības ārpakalpojumi – uzņēmēji to ir atzinuši ne tikai par daudz efektīvāku metodi, bet arī finansiāli izdevīgāku.

Alberta Uzņēmumu grupa piedāvā mārketinga ārpakalpojumus jau ilgus gadus un tās vadītājs Alberts Jodis atzīst – uzņēmējiem mūsdienās ir ne tikai jārada pieprasīts produkts, bet arī jāmāk pārdot tirgū, taču ne visiem uzņēmējiem ir pietiekama pieredze un zināšanas par mārketingu. Līdz ar to vairums izmanto iespēju piesaistīt mārketinga pakalpojumu sniedzējus no malas, lai atdotu daļu no uzņēmuma tirgzinības funkcijām ārpakalpojumā.

Alberta Uzņēmumu grupa apvieno sevī gan tradicionālus, gan inovatīvus mārketinga instrumentus, ietverot mārketingu, reklāmu, sabiedriskās attiecības, sociālos medijus, mediju plānošanu, meklētājprogrammas optimizāciju (SEO), zīmolu izstrādāšanu un daudzus citus pakalpojumus.

“Arī mārketings šodien arvien biežāk tiek izmantots kā ārpakalpojums, ļaujot uzņēmuma darbiniekiem koncentrēties uz savu pamatdarbību. Tas dod iespēju uzņēmumiem savus mērķus sasniegt daudz efektīvāk un ātrāk, mārketingu uzticot profesionāļiem,” sacīja A. Jodis.

Plašākai informācijai un sadarbības iespējām ar Alberta Uzņēmumu grupu aizpildiet pieteikuma formu http://pieteikums.lv/alberts vai rakstiet uz [email protected]