Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Interneta domēniem uzņēmējdarbībā būs aizvien lielāka nozīme

Domēnu izmantošana var atvērt arī plašas mārketinga iespējas!

Mūsdienās arvien lielāku nozīmi mārketingā un uzņēmuma veiksmīgā attīstībā ieņem globālais tīmeklis un tā instrumenti, tāpēc ir pamats apgalvot, ka sava mājaslapa šodien ir noderīga ikvienam uzņēmējam – tā parāda potenciāliem klientiem, kā darbojaties, cik jūsu darbība ir aktīva un demonstrē jūsu attieksmi pret klientiem. Sava mājaslapa ir labākā reklāma un tā var kalpot par nozīmīgu naudas pelnīšanas rīku. Latvijas Domēnu centrs (LDC) pārstāvis Kaspars Ozoliņš norāda, ka nākotnē interneta domēniem uzņēmējdarbībā būs aizvien lielāka nozīme, tāpēc uzņēmējiem jau tagad vajadzētu iegādāties atbilstošāko domēna vārdu.

LDC pārstāvis skaidro, ka jo labāks un uzņēmumu darbībai atbilstošāks domēns, jo vieglāk parūpēties par to, ka jūsu web lapa tiek ievērota. “Mūsdienās domēnus iegādājas gan mazi, gan lieli uzņēmumi, jo jebkura lieluma uzņēmumi var gūt labumu no domēna reģistrēšanas. Iegādājoties interneta domēnu, jūsu bizness neapšaubāmi gūs lielāku atpazīstamību un mājaslapa vairos uzticamību tam,” uzsver K. Ozoliņš.

Interesenti plašāku informāciju par iespēju reģistrēt domēnus var iegūt rakstot uz e-pastu: [email protected].

Jāatceras, ka domēnu izmantošana var atvērt arī plašas mārketinga iespējas, lai piesaistītu klientus un palīdzētu attīstīt biznesu. Vienus no labākajiem risinājumiem, kā likt interneta domēnam strādāt jūsu labā, var ieteikt arī Alberta Uzņēmumu grupa.

“Vienmēr izdevīgāk ir vienreiz ieguldīt kārtīgas mājaslapas izveidē, nekā regulāri izmantot reklāmas dažādos komunikācijas kanālos. Prasmīgi izstrādāta mājaslapa darbosies arī kā reklāma, un atdeve no tās būs daudz lielāka,” norāda Alberta Uzņēmumu grupas vadītājs Alberts Jodis.

A. Jodis skaidro, ka pats labākais ir tas, ka interneta domēna iespējas ir daudzpusīgas. Atkarībā no jūsu mārketinga kampaņas veida jūs varat elastīgi pielāgot savu pieeju. Vairāk par Alberta Uzņēmumu grupas piedāvātajiem mārketinga pakalpojumiem iespējams lasīt šeit: http://www.alberts.lv/pakalpojumi/ .

Lai gūtu panākumus šodienas sīvās konkurences apstākļos, jums nav vairs jāizmanto neskaitāmi komunikācijas kanāli, bet ja ir ieviesta pareiza SEO stratēģija, jūs varat izmantot dažus papildus domēna vārdus, lai uzlabotu mārketinga pasākumus, kas varētu palīdzēt radīt vairāk iespēju attīstīt jūsu biznesu un uzturēt esošo klientu interesi.

Lai iegūtu vairāk informācijas par iespēju sadarboties ar Alberta Uzņēmumu grupu mārketinga, reklāmas un PR jomā, varat aizpildīt īsu anketu un komunikācijas speciālists ar jums noteikti sazināsies: http://pieteikums.lv/alberts.