Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Kā celt zīmola vērtību ar tirgus izpētes palīdzību?

Spēcīga zīmola izveidošana ietekmēs gan klientu attieksmi, gan vēlmi sadarboties!

Mūsdienās zīmols ir viens no svarīgākajiem jebkuras mārketinga stratēģijas pamatelementiem. Tieši zīmols ir tas, kas nosaka patērētāju skaitu, tātad – ienākumu līmeni, pārdošanas apjomu u.c. Zīmola vadīšanas procesā liela uzmanība jāpievērš reklāmai, veicināšanas pasākumiem un sabiedriskām attiecībām. Apzinoties, cik zīmolam ir nopietna nozīme uzņēmuma attīstībā, Sabiedriskās domas un tirgus izpētes centrs (SDTIC) veic zīmola atpazīstamības pētījumus.

“Spēcīga zīmola izveidošana ietekmēs gan klientu attieksmi, gan vēlmi sadarboties, gan arī pārdošanas rādītājus,” uz ieguvumiem norāda SDTIC vadītājs Alberts Jodis.

Pēc viņa sacītā, zīmola atpazīstamības pētījumi palīdzēs noskaidrot esošo un vēlamo zīmola pozīciju, kuru ietekmē emocionālie un racionālie faktori. “Šī informācija ir nozīmīga, jo ļauj plānot nākamos soļus, kas var palīdzēt jums mainīt zīmola pozicionēšanu vēlamajā virzienā,” piebilst A. Jodis.

Novērtējot zīmolu iespējams uzzināt:

• vai patērētāji to atpazīst;
• ar ko tas tiek asociēts;
• ar ko zīmols atšķiras no konkurentu zīmoliem;
• kādas emocijas rada zīmola pieminēšana;
• cik tas ir efektīvs – vai veicina preču / pakalpojuma pārdošanu;
• kā un kur zīmols komunicē ar patērētāju;
• u.c.

Sabiedriskās domas un tirgus izpētes centrs ir inovatīva pētījumu aģentūra, kas orientējas uz regulāru sabiedrības viedokļu un sabiedriskās domas apzināšanu un dažādu tirgus sektoru izpēti. Tās mērķis ir nodrošināt klientus ar atbildēm uz viņiem interesējošiem jautājumiem – gan par vispārēju sabiedrības viedokli, gan konkrētām tirgus nozarēm un problēmām.

SDTIC ir pieredze vairākos pētījumu veidos, tai skaitā uzņēmuma izvērtēšanā, zīmolu novērtēšanā, darbinieku apmierinātības pētījumos, klientu apmierinātības pētījumos, patērētāju analīzē u.c.

Plašāka informācija par SDTIC pakalpojumiem un pieteikuma forma šeit: http://pieteikums.lv/tirgusizpete