Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Lai izveidotu efektīvu reklāmu, vienmēr sāciet ar komunikācijas stratēģiju

Kāpēc nepieciešama komunikācijas stratēģija?

Mūsdienās katram uzņēmumam ir nepieciešama komunikācijas stratēģija jeb plāns komunikācijas mērķu sasniegšanai. Pēc būtības komunikācijas stratēģija nosaka virzienu, kā uzņēmumam tālāk attīstīties un to, kā tiek vadīta informācijas plūsma par uzņēmumu un tā piedāvājumu.

Alberta Uzņēmumu grupas vadītājs Alberts Jodis norāda, ka korporatīvās komunikācijas stratēģija ir tieši saistīta ar vispārējo biznesa stratēģiju un mērķiem. Efektīvās komunikācijas stratēģijās pamatā tiek izstrādāts plāns un uzvedības teorija, kuras mērķis ir ieviest komunikācijas aktivitātes, kas veicina ilgtspējīgas sociālās un uzvedības izmaiņas.

“Uzņēmuma reputācija un panākumi ir atkarīgi no tā, cik labi jūs sazināties ar ārējo auditoriju jeb sabiedrību un iekšējo auditoriju, kas ir darbinieki un biznesa partneri,” skaidro A. Jodis.

Komunikācijas stratēģija parūpējas par to, lai visas komunikācijas aktivitātes un pakalpojumi darbotos harmoniski. “Izmantojot saskaņotu komunikācijas stratēģiju, darbiniekiem un partneriem ir plāns, uz kuru viņi var atsaukties dažādos programmas attīstības posmos,” skaidro Alberta Uzņēmumu grupas vadītājs.

Mārketinga eksperts Jodis norāda, ka, lai komunikācijas stratēģija būtu efektīva, komandai jābūt stingrai izpratnei par visiem faktoriem, kas var ietekmēt komunikācijas centienus: “Komunikācijas stratēģija palīdz pārveidot uzņēmumu par zīmolu.”

Alberta Uzņēmumu grupa jau gadiem ilgi uzņēmumiem veido komunikācijas stratēģiju, kas palīdz tiem apsteigt konkurentus un sasniegt mērķus.

Plašāka informācija par Alberta Uzņēmumu grupas pakalpojumiem un pieteikuma forma šeit: http://pieteikums.lv/alberts.