Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

“Netflix” lētais abonementa plāns varētu būt pieejams ātrāk

Lai gan ASV straumēšanas gigants “Netflix” tikai jūlijā paziņoja, ka 2023. gada sākumā izlaidīs savu ar reklāmām atbalstīto versiju, tas varētu mainīt savus plānus un jaunākā versija būtu pieejama jau 2022. gada 1. novembrī. Ja tas tā būs, “Netflix” varētu sākt savu abonementu par zemāku cenu ātrāk nekā tās tiešais konkurents “Disney +”.

Uzņēmums izdevumam “The Wall Street Journal” atklājis, ka jaunā plāna palaišanas datums būs 1. novembris. Lēmuma pamatā ir konkurence, jo “Disney+” savu reklāmas atbalstošo abonementu plāno palaist 1. decembrī jeb mēnesi vēlāk.

Šāda “Netflix” versija plāno darboties vairākās valstīs, tostarp ASV, Apvienotajā Karalistē, Kanādā, Francijā un Vācijā. Savukārt šāda “Disney+” versija sākotnēji tiks laista klajā tikai ASV 2022. gadā, bet nākamajā gadā tas tiks izvērsts starptautiskajos tirgos.

“Mēs joprojām esam pirmajās dienās, lai izlemtu, kā ieviest zemākas cenas, ar reklāmām atbalstītu līmeni, un nekādi lēmumi vēl nav pieņemti. Tāpēc šobrīd tas viss ir tikai spekulācijas,” vienlaikus komentēja “Netflix” pārstāvis.