Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Arī “Meta” plāno ievērojami samazināt darbinieku skaitu

Sociālā tīkla “Facebook” mātesuzņēmums “Meta” plāno likvidēt tūkstošiem darbavietu. Jāatzīmē, ka nesen līdzīgu reorganizāciju veica uzņēmums “Twitter”, kuru pārņēmis ASV miljardieris Īlons Masks.

Ārvalstu mediji vēsta, ka “Meta” plāno atlaist vairākus tūkstošus darbinieku. Tā būtu lielākā darbinieku skaita atlaišana kopš nozares straujās izaugsmes pandēmijas laikā.

Plānotā atlaišana būtu pirmais plašais darbinieku skaita samazinājums uzņēmuma 18 gadu pastāvēšanas vēsturē. Lai gan tas būs procentuāli mazāks nekā “Twitter Inc.”, kur atlaišanu piedzīvoja puse no uzņēmuma darbiniekiem, paredzams, ka “Meta” darbinieku skaits, kas zaudēs darbu, varētu būt lielākais līdz šim lielā tehnoloģiju korporācijā gada laikā.

Oficiāls paziņojums par to varētu būt gaidāms 9. novembrī.

Par gaidāmo reorganizāciju oktobra beigās netieši izteicies “Facebook” vadītājs Marks Zakerbergs, paužot, ka “dažas komandas nozīmīgi pieaugs, bet lielākā daļa citu komandu paliks nemainīgas vai saruks.”

Iespējamais izmaiņu iemesls ir peļņas samazināšanās šā gada trešajā ceturksnī no vairāk nekā deviņiem miljardiem līdz 4,4 miljardiem dolāru.