Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Satura mārketinga idejas 2023. gada sākumam

Jaunajā gadā, kā ierasts, tiek izvirzītas jaunas apņemšanās – arī mārketingā tā ir iespēja sākt pozitīvas pārmaiņas. Tā, piemēram, jauns gads var kalpot par lielisku iespēju piesaistīt jaunus klientus un noturēt esošos ar noderīgu, informatīvu un izklaidējošu saturu.

Satura mārketings ir tirgzinības taktika, kas koncentrējas uz satura radīšanu un izplatīšanu internetā. Galvenais satura mārketinga rīks ir informācija un tikai informācija. Bet svarīgs papildinājums – kvalitatīva informācija. Satura mārketinga mērķis ir piesaistīt cilvēku uzmanību, veicināt savas preces noietu un mudināt patērētājus sasniegt savus finanšu mērķus.

Tāpēc 2023. gada janvārī uzmundriniet sava uzņēmuma satura mārketingu ar jauniem centieniem un jauniem kanāliem.

Lūk, tam esam apkopojuši satura mārketinga idejas, kuras var kalpot par iedvesmu ikvienam uzņēmējiem:

Pievērsiet uzmanību savam blogam

Satura mārketings attīsta savstarpīguma sajūtu. Jūsu uzņēmums nodrošina vērtīgu saturu, piemēram, pamācību rakstu, un lasītāji ir par to pateicīgi un vēlas iegādāties jūsu produktus.

Ja jūsu uzņēmumam ir nīkuļojošs emuārs vai tas nekad nav uzsākts, 2023. gada janvāris ir jūsu iespēja.

2023. gadā jūs varat apņemieties publicēt blogā ziņu vismaz reizi nedēļā.

Sāciet veidot savu podkāstu apraidi

Veidojiet podkāstus, lai runā par aktuālām tēmām savā nozarē. Tā, piemēram, apģērbu veikals varētu izveidot podkāstu par modes tendencēm u.tml.

Izmantojiet videoklipus

2023. gada janvārī padariet videoklipus par svarīgu sava uzņēmuma satura mārketinga stratēģijas sastāvdaļu. Jo neapšaubāmi, ka skatītāji vēlas izklaidēties un mācīties no zīmola videoklipiem, t.i., satura mārketinga videoklipiem.

Publicējiet videoklipus savā vietnē, neaizmirstot to izplatīt arī YouTube, Instagram un TikTok.

Pasniedziet vērtīgu semināru

Ja noderīga informācija ir satura mārketinga pamats, tad padomu sniegšanai īpašs kurss vai seminārs ir labākais formāts.

Šī pēdējā satura mārketinga ideja 2023. gada janvārim ir izstrādāt nodarbību, kas klientiem iemāca kaut ko vērtīgu.