Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

VASARAS MĀRKETINGS: 8 lieliskas idejas šai sezonai

Vasara ir lieliska sezona dažādām atlaidēm, mārketinga kampaņām un izpārdošanām. Esam apkopojuši pavisam vienkāršas, bet iedarbīgas mārketinga idejas, ko vēl var paspēt izmēģināt ikviens uzņēmums šajā sezonā.

  1. Ņemiet dalību vietējos vasaras pasākumos

Neatkarīgi no tā, vai jūsu uzņēmums ir liels vai mazs, iesaistīšanās dažādos pasākumos, piemēram, vasaras festivālos, vienmēr ir lieliska ideja. Kāpēc? Tāpēc, ka puse no darba tiek paveikta jūsu vietā, kā arī pasākuma sponsorēšana vai jebkāda cita veida piedalīšanās tajā var paplašināt jūsu biznesu un sniegt jums plašāku atpazīstamību gan pirms, gan pēc pasākuma.

  1. Neaizmirstiet par ziemu

Vasara un vasaras preces noteikti šobrīd ir topā, bet tieši vasara var būt lieliska iespēja izpārdot pāri palikušās ziemas preces, jo patiesībā ir ļoti daudzi cilvēki, kas labprāt domā par gaidāmo ziemas sezonu un vēlas tai būt sagatavoti laicīgi, iegādājoties atbilstošās preces par daudz zemāku cenu!

  1. Izmēģiniet vasaras e-pasta kampaņu

Tā kā lielākajai daļai cilvēku e-pasta ziņojumi tiek nosūtīti katru dienu, vasaras e-pasta mārketinga kampaņa ir lieliski piemērota vasaras iniciatīvu īstenošanai. Piešķiriet saviem attēliem un tekstiem vasaras noskaņu! Informējiet klientus par īpašiem vasaras piedāvājumiem.

  1. Publicējiet vasaras bloga ierakstu, lai veicinātu SEO

Mēs to sapratām — vieglāk pateikt, nekā izdarīt, vai ne? Bet, tiklīdz esat piefiksējuši savu vasaras bloga tēmu un atslēgvārdus, rakstīšanas process ir tāds pats kā parasti! Tāpēc vispirms padomājiet par to, ko jūsu auditorija varētu darīt vasarā. Izmantojiet šīs idejas savā labā un veidojiet sava bloga tēmu par to, kas jūsu auditorijai vasarā varētu rūpēties visvairāk.

  1. Pievienojiet saviem ierakstiem vasaras saukļus

Vienkāršākais veids, kā iekļauties vasaras mārketingā, ir pielāgot savu uzņēmumu vasaras tematikai. Izmantojiet populārus vasaras saukļus, lai savienotos ar auditoriju.

Tāpat izmēģiniet arī mirkļbirkas sociālajos medijos.

  1. Piešķiriet vasaru saviem sociālajiem kontiem

Tas prasīs tikai minūti, lai pievienotu ar vasaru saistītu vāka fotoattēlu vai pievienotu kādu vasarīgu ziņojumu saviem Facebook vai Twitter aprakstiem. Sociālā konta atjaunināšana ir lieliska vasaras mārketinga ideja, jo tas praktiski neaizņem laika un nepatērē naudu. Tas pats attiecināms arī uz mājaslapu.

  1. Piedāvājiet vasaras izpārdošanu

Pat ja tā ir neliela atlaide jūsu produktam vai pakalpojumam, vasaras izpārdošana faktiski var palielināt jūsu kopējos ieņēmumus, mudinot jūsu vasaras auditoriju iegādāties preces tūlīt.

Sezonas izmantošana kā izpārdošanas iemeslu patērētājiem rada steidzamības sajūtu, un viņi vēlas iegādāties preces tūlīt un tagad.

  1. Sarīkojiet vasaras konkursu

Ikvienam patīk labs konkurss vai loterijas. Neatkarīgi no tā, vai reklamējat kādu īpašu notikumu, jaunu produktu vai vienkārši vēlaties vienkāršu veidu, kā piesaistīt jaunus klientus, izlozes un konkursi ir īstais risinājums!