Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Piecas mārketinga idejas Lieldienām, kas būs pa spēkam ikvienam uzņēmumam

Vienkāršas un radošas idejas svētku mārketingam!

Vieni svētki aizvadīti, kā jau klāt nākamie – jau drīzumā tiks svinētas Lieldienas, kas mārketinga pasaulē ir vēl viena iespēja reklamēt savu uzņēmumu. Kā izveidot veiksmīgu svētku kampaņu, ja jums ir neliels uzņēmums vai mazs budžets?

Lūk, dažas vienkāršas idejas!

E-pasta vēstules svētku noskaņā

E-pasta mārketings joprojām ir populārs, it īpaši laikā, kad iepirkšanās notiek lielākoties internetā un cilvēki pat gaida un vēlas saņemt ziņojumus par jaunākajām atlaidēm. E-pasta vēstule Lieldienu noskaņās varētu būt lielisks sākums. Jūs varat tā reklamēt gan Lieldienu produktus, izpārdošanu vai vienkārši saviem klientiem atgādināt par sevi. Vēstules ar Lieldienu motīvu var patiešām atgādināt jūsu klientiem, ka viņiem jāsāk domāt par svētkiem, jo ​​tie drīz būs klāt.

Svētku tematika arī mājaslapā

Līdzīgi kā e-pasta ziņojumu noformēšana, jūs varat īpašu dizainu piešķirt ar savai mājaslapai, iepriecinot savus klientus ar pavasara noskaņu. Kaut kas tik vienkāršs kā dažu Lieldienu tematikas fotoattēlu pievienošana patiešām var mainīt un iedvesmot klientus iepirkties. Turklāt, tā ir plaša vieta iztēlei – jūs varat sarīkot tiešsaistes Lieldienu olu medības, kas ir gudrs veids, kā piedāvāt atlaidi saviem klientiem. Tādējādi, protams, arī jūs parūpēsieties par savas mājaslapas apmeklējumu.

Aktivitātes sociālajos tīklos

Vai iespējama laba kampaņa bez sociālajiem medijiem? Mēģiniet sinhronizēt savas sociālo mediju lapas un ziņas, lai tās atbilstu jūsu vietnes un e-pasta izskatam. Tomēr jūs varat darīt daudz vairāk nekā tikai sinhronizēt savus sociālo mediju kontus. Piemēram, ja Lieldienu olu medības nebija viegli integrēt jūsu vietnē, vienkāršāka iespēja būtu ievietot tās sociālajos tīklos. Neaizmirstiet regulāri atgādināt saviem sekotājiem par konkursu un mudināt viņus sekot jūsu kontam atlaidi.

Laidiet gaisā konkursu

Sociālie mediji ir īpaši, jo tas patiešām ir vienīgais veids, kā jūsu klienti (un potenciālie klienti) var tieši un publiski sazināties ar uzņēmumu. Tāpēc konkursa rīkošana varētu būt lielisks veids, kā pulcēt jaunus sekotājus. Neatkarīgi no tā, vai tās būtu Lieldienu olu medības, selfiju konkurss vai kāds cits konkurss, tas tiešām var izveidot saikni starp uzņēmumu un sabiedrību.

Apmaksāta reklāma

Lai turpinātu darbu ar sociālajiem medijiem, ieteicams apsvērt iespēju rādīt dažas apmaksātas reklāmas, kas varētu darboties patiešām labi. Jūs varat precīzi orientēties uz patērētājiem, vienlaikus koncentrējoties uz kampaņas tēmu, kas šajā gadījumā ir Lieldienas.

Ir daudz veidu, kā jūs, kā mazo uzņēmumu īpašnieks, varat reklamēt savu tiešsaistes veikalu aizņemtajās iepirkšanās sezonās. Ir svarīgi plānot iepriekš un sākt reklāmas kampaņas ātrāk. Pāris mazi pielāgojumi jūsu vietnei, apvienojumā ar labu sociālo mediju kampaņu un mazliet jautrības var palīdzēt jūsu veikalam iegūt vēlamo papildus uzmanību bez pārāk lieliem tēriņiem.