Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Aktuāli! Svaigas vasaras mārketinga idejas

Vienkārši padomi, kā atdzīvināt savas reklāmas kampaņas un piešķirt tām vasaras noskaņu!

Sezonas kampaņas ir lielisks veids, kā reklamēt savu biznesu un palielināt klientu piesaisti. Lai arī sezonas kampaņas darbojas neatkarīgi no gadalaika, vasara ir īstais laiks, lai uztvertu cilvēku dzīvesprieku un piedāvātu viņiem lieliskas preces, kas viņiem šajā vasaras sezonā noteikti ir vajadzīgas.

Uzlabojiet savus pārdošanas apjomus, izmantojot vasaras mārketinga idejas. Lūk, dažas no vienkāršākajām idejām, kuras nespēs atstāt jūsu klientus vienaldzīgus!

Izmantojiet brīvdienu pārdošanas priekšrocības

Visiem patīk vasaras izpārdošanas. Vasaras sezona ir bagāta ar biznesam draudzīgām brīvdienām, sākot no Jāņiem un Līgo svētkiem, beidzot ar “atpakaļ uz skolu” tematiku augusta beigās. Šīs visas ir lieliskas iespējas, ko izmantot, reklamējot izpārdošanu, pasākumu vai jaunus produktus. Tikai pārliecinieties, ka svētku izpārdošanā reklamējat atbilstošas preces – ziemas preču izpārdošanu atstājiet citai sezonai!

Ieviesiet ekskluzīvus vasaras piedāvājumus

Neatkarīgi no tā, vai tā ir jauna (vai atkārtoti ieviesta) saldējuma garša vai peldkostīmu druka, labākais laiks jaunu priekšmetu vai pakalpojumu ieviešanai ir vasaras sezonā. Speciālie piedāvājumi ir efektīva mārketinga taktika, kas palīdz palielināt klientu piesaisti tiešsaistē vai veikalā.

Izlaižot ekskluzīvus un ierobežotus piedāvājumus, uzņēmums rada steidzamības sajūtu, lai izjustu jaunu preci vai pakalpojumu, pirms tā vairs nav.

Piedalieties vasaras tematiskā pasākumā

Reklamējiet savu zīmolu vai uzņēmumu, piedaloties vasaras pasākumā. Neatkarīgi no tā, vai jūs rīkojat ziedu kompozīciju darbnīcu vai piedalāties ikgadējā vasaras gadatirgū, sava uzņēmuma dalība šādos pasākumos ir svarīga zīmola atpazīstamības veicināšanai.

Pasniedziet saviem klientiem dāvanas

Kam nepatīk bezmaksas sīkumi? Dāvanas ir pārbaudīta un patiesa metode, kā palielināt patērētāju iesaistīšanos. Reklamējiet savas preces un pakalpojumus un palīdziet savām dāvanām kļūt par iemeslu, lai klienti apmeklētu jūsu veikalu.

Atsvaidziniet savu tēlu, izmantojot vasaras tematiku

Vienkāršas krāsu paletes, tipogrāfijas un fona atjauninājumi var piešķirt jūsu zīmolam svaigu noskaņu. Vasaras tematika sociālajos tīklos, mājaslapā vai pieskaņots produkta iepakojums – tas vienmēr izsauc interesi un prot palielināt pārdošanas apjomus.