Dalies, , Google Plus, Pinterest,

Drukāt

Posted in:

Mārketinga un PR konsultācijas pie atzītiem ekspertiem kļūst dārgākas

Publicitātes materiāls

Vairums uzņēmumu apzinās, ka efektīvs mārketings sākas ar pārdomātu mārketinga stratēģiju, kas palīdz definēt skaidrus, reālistiskus un izmērāmus mārketinga mērķus. Taču, lai izveidotu visaptverošu kampaņu un rastu atbildes uz daudziem citiem aktuāliem jautājumiem saistībā ar mārketingu, reklāmu un PR, nereti vien uzņēmumi vēršas pie atzītiem mārketinga ekspertiem, tostarp pie klientu atzinības izpelnījušās Alberta Uzņēmumu grupas.

Alberta Uzņēmumu grupa ir mūsdienīga, dzirkstoša un unikālām idejām piepildīta pilna servisa mārketinga, reklāmas un sabiedrisko attiecību aģentūra, kas apvieno sevī vērtīgu pieredzi un unikālas zināšanas klientu biznesa veicināšanai. Alberta Uzņēmumu grupas nepārspējamo komandu veido izcili savas jomas speciālisti, kuru pieredze un profesionālās iemaņas piešķir pakalpojumiem īpašu pievienoto vērtību.

Kā atzīst Alberta Uzņēmumu grupas vadītājs Alberts Jodis, pieprasījums pēc mārketinga pakalpojumiem nav mazinājies, lai arī šis daudziem uzņēmumiem ir grūts laiks un kāpušās arī šādu pakalpojumu cenas: “Mārketings (un tā uz to skatās arī daudzi uzņēmumu vadītāji) joprojām ir ik katra biznesa nepieciešamība. Var teikt, ka tā nozīme pat ir pieaugusi, jo arī pandēmija ir mainījusi veidu, kā zīmoli komunicē ar klientiem, kā cilvēki iepērkas un kādas ir to prioritātes. Zīmoliem šodien ir jādomā par to, kā kļūt pamanāmiem, kā izcelties konkurentu vidū un kā ar savu mārketinga kampaņu mudināt klientus iesaistīties.”

Alberta Uzņēmumu grupa apvieno sevī tradicionālos un inovatīvos mārketinga instrumentus, ietverot interneta mārketingu, sociālos medijus, tiešsaistes un mobilo reklāmu, meklētājprogrammas optimizāciju (SEO), zīmolu izstrādāšanu, tradicionālo druku, sabiedriskās attiecības, grafisko dizainu, mediju plānošanu, animāciju, fotogrāfiju un dažāda mēroga video projektus.

Alberts Jodis ir daudzpusīgs mārketinga un komunikācijas speciālists, kas orientējās tādās jomās kā biznesa vadība, inovācijas, mārketings, reklāma, sabiedriskās attiecības u.c. Viņš ir viens no pirmajiem šīs nozares attīstītājiem Latvijā.

Pirmā konsultācija (2h) pie kompānijas dibinātāja Alberta Jodis, kuras laikā tiks izvērtēta sadarbības iespēja, tās mērķi un abpusējie ieguvumi sastāda EUR 2000 + PVN, taču jau no 1. februāra šādas konsultācijas cena tiks paaugstināta.

Plašāka informācija >>> http://pieteikums.lv/alberts vai rakstot uz [email protected]